#Alternatywa8 – Czy można być atrakcyjnym bez wyglądu i pieniędzy?

#damskomeska

Wiele jest atrybutów atrakcyjności: wyglad, status społeczny, styl życia… Wszystkie one sa potrzebne bo… sami je uczynilismy ważnymi. Ale zanim zbudujemy je dla siebie, sprawdźmy czy mamy atrakcyjne umysły. Bo to w naszych głowach tkwi prawdziwa atrakcyjnośc, która ostatecznie zawsze wygrywa z tym co materialne.

Najważniejsze są dwie rzeczy:

  1. Nie wstydzę się siebie i uważam że jestem dla innych ludzi wartościowy
  2. Oferuję ludziom wartość, czyli samego siebie, swoją obecność, pomoc, towarzystwo, uważam że mogę dużo dać innym. (czyli patrz punkt 1)

Czu uważasz ze zaslugujesz na wspaniałą kobietę/wspaniałego mężczyznę? Czy nie bał byś się porozmawiać z Megan Fox? Czy nie bałabyś się porozmawiać z Bradem Pittem (Dziewczyny wstawcie tutaj swojego ulubionego aktora)

Wiadomo że pieniądze, pozycja społeczna, sława sprawiają ze trudno dostać się do osób na najwyższym poziomie. Ale dwa powyższe punkty nastawiają umysł odpowiednio i to jest nastawienie fundamentalne. Mając takie nastawienie będziemy z odwagą szli przez życie i dzięki temu nastawieniu bardziej jest prawdopodobne że osiągniemy pozostałe atrybuty atrakcyjności, czyli pieniadze, pozycję społeczną, atrakcyjny styl życia.

Przemyśl czy naprawdę wierzysz w siebie. Megan Fox i Brad Pitt byli kiedyś dokładnie tacy jak ty. Przemyśl to…

 

Maciej N. damskomeska.pl

 

Kanał tylko dla Mężczyzn na Youtube – Męska Edukacja, kliknij:

 

Tylko dla facetów:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *