#Alternatywa7 – Jak nie tracić czasu na pierwszej randce? Poznaj najczęstszy błąd…

#damskomeska

A więc idziesz na pierwszą randkę, tak?

Czas jaki ludzie tracą na pierwszych randkach na reklamowaniu siebie, mówieniu o pracy, studiach i wizji przyszłości można by przeznaczyć na mnóstwo pożyteczniejszych rzeczy. Standardowo pierwsze randki trwają 2-3 godziny. Możesz w tym czasie przeczytać 192 strony inspirującej książki, albo spędzić miło czas z rodziną, albo poznać 6 nowych dziewczyn/facetów.

 

Oczywiscie trzeba dawać sobie szansę i szukać partnera, ale… czy nie marnujecie czasu opowiadając na pierwszej randce sporego wycinku historii swego życia? Randka się kończy, wracacie do domu, życzycie sobie dobrej nocy i uśmiechacie się że było całkiem fajnie, a na drugi dzień myślicie sobie… pogadałam/pogadałem jak z kolegą/koleżanką… ale czy tęsknie, czy czuję emocje? Nie bardzo. Nie odzywam się już. 2 godziny z życia zmarnowane. Wrzucasz do niszczarki i przy najbliższej wizycie w kibelku znów odpalasz Tindera…

 

Na pierwszej randce szukaj emocji! I tylko o nich mów!

  1. Rozśmieszajcie się nawzajem. Mówcie absurdalne rzeczy. Zróbcie coś dla siebie. Zerwij dla niej kwiatki z miejskiej rabatki. Kup truskawki i się z nim podziel. Zatańczcie w miejscu publicznym nie zważając na ludzi.
  2. Wejdźcie w jakieś role. Jeśli on jest starszy to udawajcie że jest Twoim szefem, a Ty najlepszą laską w biurze. Jeśli ona upuści telefon to powiedz że jest niezdarą i musisz się nią zajmować, jesteś złym Panem i będziesz ją karał za nieposłuszeństwo łaskotaniem.
  3. Jak zapadnie cisza miedzy Wami to nie łamcie jej i patrzcie na siebie lub po prostu pomyślcie jak się z tym czujecie. Czy Wam zależy?
  4. Patrzcie się dużo na siebie, patrzcie sobie w oczy. Niezależnie od tego co mówicie, obserwujcie się i tyle.
  5. Sprawdzcie jak się czujecie ze swoim dotykiem.

Dotknijcie się. złapcie swoje dłonie. zetknijcie się kolanami, dotknijcie ramion. pocałujcie się na powitanie by poczuc zapach swoich wlosów. Przytulcie się na chwilę. Uderz go lekko w klatkę piersiową jeśli jest zboczony i zaśmiej się. Złap ją w pasie, podnieś ją i posadź na murku,  mówiąc że taka z niej mała dziewczynka. Powróż jej z ręki. Oprzyj się o niego w kolejce po lody.

6. Pogadajcie o całowaniu, bliskości, seksie uczuciach, przygodach, romansach i stałych związkach To Was zbliży lub nie. Czy rozmowa o hobby jest tutaj az tak ważna? Czy jego/jej pasje są ważniejsze niż wibracja między Wami?

7. Na koniec przytulcie się , spojrzcie na siebie i zastanówcie się czy będziecie tęsknić czy nie.

 

Sprawdzaj jak się przy tej osobie czujesz, a nie sprawdzaj co robi w życiu. Na to przyjdzie czas 😉

Powodzenia 🙂

 

Maciej N. damskomeska.pl

 

Kanał tylko dla Mężczyzn na Youtube – Męska Edukacja, kliknij:

Tylko dla facetów:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *