#Alternatywa9 – Grzeczne czy puszczalskie?

#damskomeska

 

Kobiety nie dzielą się na święte i puszczalskie. Jedne pokazują światu swoją bardziej grzeczną twarz, inne bardziej niegrzeczną.

Ale każda, absolutnie każda ma w sobie zarówna aniołka jak i diabełka. Ta, którą mężczyźni nazywają aniołem fantazjuje o seksie z kilkoma mężczyznami naraz. Ta, którą mężczyźni nazywają wyuzdaną, pragnie mężczyzny który po ostrym seksie przytuli ją, pocałuje i razem obejrzą słodkie kotki, lub wybiorą wspólnie imię dla ich dziecka, dla którego ona bedzie czułą i delikatną matką. I wolałaby czasem by w łózku było powoli i romantycznie.

Mężczyźni oglądaja się za tymi ostrymi, ale jednocześnie odrzucają je jako kandydatki na żony. Bycie suką to efekt przeszłóści kobiety. Tylko silny mężczyzna da sobie z nią radę i zmęczy ją swoją wytrwałością i będzie przy niej tak długo aż ona poczuje się wreszcie bezpiecznie i zrzuci swoją maskę suki.

Ludzie mają w sobie naturalnie cały wachlarz emocji. Czułość nie kłóci się ze stanowczością, delikatność może istnieć obok gwałtowności, agresywności. Pragniemy różnych emocji w różnych momentach, bo wszystko zmienia sie w czasie, bo inni jesteśmy rano w łóżku z ukochaną osobą i z filiżanką kawy, a inni gdy idziemy do klubu na podryw.

Kochajmy się za to że mamy różne oblicza, ale przede wszystkim – pozwólmy tej bliskiej osobie aby przy nas mogła swobodnie pokazać się z każdej strony.

„Daj jej mocnego klapsa, ale potem pocałuj, pogłaszcz i czule przytul…”

 

 

Maciej N. damskomeska.pl

 

Kanał tylko dla Mężczyzn na Youtube – Męska Edukacja, kliknij:

 

 

 

Tylko dla facetów:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *