#Alternatywa10 Jak wiele czasu tracisz na złote myśli, cytaty i życie innych?

#damskomeska

Na Facebooku jest wiele stron o relacjach damsko-męskich.  Wpisy sa inspirujące, tylko czy na pewno z nich korzystasz?

Wiele prawd jest znanych, ale czy podstawy sa stosowane?

Czy naprawdę żyjemy „carpe diem”?

Czy naprawdę czujemy się szczęśliwymi singlami?

Czy naprawdę dbamy o nasze związki?

Czy nie marnujemy czasu scrollując memy, a ten sam czas moglibyśmy przeznaczyc na wspólną chwilę z ukochanym lub na wyjście na spacer na którym może kogoś ciekawego poznamy?

Angażujemy się w dyskusje w komentarzach. Tylko po co? Prowadzimy dialog z osobami których nie znamy. Czy te osoby obchodzi nasz los? Czy nas obchodzi ich los?  Czemu nie pielegnujemy tego co namacalnie blisko nas?

Komentarze są zwykle pisane subiektywnie. Jeśli post jest o miłości to ktoś zraniony będzie pisał że miłość to ściema. Ktoś szczęśliwy oznaczy ukochana osobą i wkurzy tych zranionych. Tylko po co to wszystko? Sekundy lecą. Minuty niestety też.

Kto Ci odda ten czas?

Wiesz ile interesujących osób przeszło Ci obok nosa? Niekoniecznie kandydatów na związki.

O relacjach warto się edukować, by tworzyć je lepiej w swoim życiu. Chwała fanpage’om które nas inspirują. Ale niech nas inspirują minutę dziennie. Może trzy. Trzy nieistotne minuty gdy jedziemy autobusem, albo siedzimy w ubikacji.

To koniec tego tekstu. Spróbuj choć raz zamknąć facebooka i zrobić mały krok w kierunku swojego szczęścia. Spójrz na tę dziewczynę z przodu autobusu, uśmiechnij się do niej. Albo nawet wejdź na portal randkowy i napisz komuś coś pozytywnego.

Świat ma Cię w dupie. I to jest dobra wiadomość. Bo możesz skupić się na tworzeniu własnego świata wokół siebie. Tylko on uczyni Cię szczęśliwym.

 

Maciej N. damskomeska.pl

 

Kanał tylko dla Mężczyzn na Youtube – Męska Edukacja, kliknij:

 

Tylko dla facetów:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *