Dlaczego „50 twarzy Greya” to fenomen i co z tego wynika dla facetów…

50 twarzy greya

#damskomeska

Uwaga: Tekst jest skierowany do chłopaków, dlatego zwracam się do odbiorcy w rodzaju męskim. Dziewczyny prosimy o zrozumienie i również zapraszamy do lektury.

 

Świat hejtuje 50 twarzy Greya. Ale kto tworzy ten świat? Krytycy filmowi i książkowi? Mężczyźni? NIEKTÓRE kobiety?

Dlaczego sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy książek o Greyu na całym świecie?

Dlaczego pierwszą część Greya obejrzało w kinach w Polsce blisko milion ludzi w ciągu zaledwie pierwszych 3 dni od premiery? A aktualnie wyświetlaną trzecią część już pół miliona?

 

O to w czym tkwi popularność historii o Greyu, zwłaszcza wśród dziewczyn i jakie wnioski powinni wyciągnąc z tego faceci?

 


Dziewczyny kochają Greya bo:

  1. Grey jest przystojny. (mówimy tu ogólnie o założeniu całej historii, a nie o subiektywnej ocenie walorów aktora grającego Greya)

Dziewczyny patrzą na przystojnych facetów z przyjemnością. Lubią męskie tyłki, wsyportowane sylwetki, zadbane włosy i ładny zapach.  Czy uważacie że nie macie szans jeśli los nie dał Wam urody?  Po pierwsze: sami też wynosicie pod niebiosa dziewczyny za ich wygląd. W dodatku dla Was wygląd jest BARDZIEJ istotny niż dla dziewczyn. Po drugie – kobiety mają rózne gusta. Bardzo wielu dziewczynom nie podobał się aktor grający Greya, ale miały za to swój obraz Greya w wyobraźni, po przeczytaniu książki. Być może taki jak Ty.  Po trzecie – dbajcie o siebie – o swoją formę fizyczną i ubiór, tak jak zresztą tego oczekujecie od dziewczyn. Po czwarte jest mnóstwo męskich atrakcyjnych cech, które w oczach kobiet wygrywają z wyglądem. Opisuję je w poradniku dla nastolatków: „Seks i Życie 13+”. (Premiera już 1 kwietnia !) Każdy zadbany mężczyzna znajdzie atrakcyjną dla siebie kobietę dla której będzie jej Greyem. I to dzięki cechom, które opisujemy poniżej.

 

 

2. Grey jest bogaty i wpływowy.

Kobiety nie lecą na kasę. Kobiety „lecą” na zaradność mężczyzny która doprowadziła go do władzy i wpływów, a pieniądze są już tylko tego skutkiem. Przy takim mężczyźnie kobieta czuje się bezpieczna, wie że będzie potrafił się nią zająć, że zapewni schronienie jej i jej dzieciom. Więcej pieniedzy to także więcej możliwości – można więcej w życiu doswiadczać, próbować nowych rzeczy, podróżować. Po prostu  mieć ciekawsze życie.

Nie musisz zarabiac miliardów. Nie musisz zarabiac milionów. Dąż w przyszłości do tego by zarabiac na tyle godne pieniądze, aby móc żyć spokojnie – Ty i Twoja rodzina, i móc sprawiać sobie w zyciu przyjemności. To wystarczy.

Bycie wpływowym oznacza bycie w czymś dobrym dzięki czemu inni uważają Cię za autorytet. Możesz być liderem w sporcie, w komputerach, stworzyłaś popularny fanpage, albo robisz ładne zdjęcia, dowolnie. Bądź liderem i wzorem nawet tylko w gronie znajomych, w lokalnej społeczności, w grupie ludzi pasjonujących się tym co Ty. To Cię wyróżnia. Nie musisz się przechwalać. Po prostu zgłębiaj swoją pasję i dziel się wiedzą z innymi.

3. Grey zna psychikę kobiet, droczy się.

Kobiety lubią zadziorność, droczenie, podteksty. Bycie trochę łobuzem, niegrzecznym, niepokornym chłopakiem. Lubią usłyszeć w windzie wyszeptane na ucho słowa: „Mam na Ciebie taką ochotę, że zablokowałbym windę …”

Pokażjej że Cię kręci. Nie pytaj jej o zdanie. Dziewczyny zarzucają facetom że myslą penisem. Ale czasem jest to dobre, w tym sensie że podażasz za swoim naturalnym popędem seksualnym. Powiedz jej to o czym fantazjujesz. Masz tę cechę naturalnie w sobie. Nie blokuj jej.

4. Grey jest ostry w łóżku, zniewala kobietę, wymaga uległości.

Kobiety chcą czuć się bezpiecznie. W seksie wiąże się to z tym że to facet prowadzi. Ona chce abyś dowodził, chce być uległa. To naturalne. Dominuj w łóżku. Klepnij ją w tyłek. Złap za włosy na karku i pociągnij. Chwyć ją za biodra i mocno przyciągnij do siebie. Jeśli Twoje ruchy będą pewne, to ona odda Ci się, bo będzie czuć się bezpiecznie. Jeśli będzie chciała przejąć inicjatywę, np wejść na Ciebie to zapewne to zrobi.

Jeśli nie czytałes książki o Greyu to wiedz że w seksie jaki uprawiali było dużo pomysłów jak wiązanie oczu, zakuwanie w kajdanki, unieruchamianie ciała itp. Kobiety mają bardziej wybujałe fantazje od mężczyzn. Jeśli twierdzisz że one są grzeczne, to dlatego, że kobiety nie afiszują się tak ze swoimi pragnieniami. Nie chcą być źle ocenione, a niestety wielu mężczyzn uważa że to kobiecie nie przystoi i hejtuje takie odważne kobiety. Przeczytaj opisy seksu w Greyu – to otworzy Ci oczy na to co wiele kobiet lubi. A jesli będą zaprzeczać – małymi krokami wprowadzaj do seksu dominację i sprawdzaj co się podoba dziewczynie. Będziesz zaskoczony co kobietom w duszy gra.

5. Grey ma tragiczną przeszłość, jest wrażliwy fizycznie i psychicznie. To dodaje dramatu w całej historii tej trudnej relacje i pokazuje że nic nie przychodzi łatwo. Ale nagroda jest piękna…

Jego mroczna przeszłość dodaje emocji całej relacji. Pożądanie miesza się z bolesnym wspomnieniem przeszłości. Tak dominujący mężczyzna, który musiał szybko dojrzeć, ma w sobie dalej małego wrażliwego chłopca. Taki koktajl emocji jest jak kłotnie w związku. Relacja z kobietą potrzebuje wielu emocji. Nie trzeba się na siłę kłócić, ale burzliwe przeżywanie relacji dodaje rumieńców. Czasem się nie zgadzacie, czasem się do siebie nie odzywacie, ale czujecie, że nie możecie bez siebie żyć. Czasem chcecie przytulać się i wspominac dzieciństwo a czasem uprawiać dziki zwierzęcy seks na blacie w kuchni, gdy nie zdążyliście nawet zdjąć ubrań. Nie podążaj ślepo za dziewczyną, miej własne zdanie, dawaj jej pełen wachlarz emocji. Broń swoich racji, miej czas dla siebie, kontroluj jej humory i nie daj się jej zdominować. Nie masz z nią walczyć. Masz po prostu pozostać dla niej takim w jakim się zakochała. Flirtowanie w związku podkręca uczucia między Wami. Nawet jak już uznasz że ją zdobyłeś.

6. Mężczyzna o powyższych cechach zakochał się w zwykłej dziewczynie. Przeciętnej urody. Nieśmiałej i skromnej szarej Myszce.

To mało prawdopodobny scenariusz, by tak stało się w prawdziwym życiu, ale na pewno jest to marzenie wielu kobiet. Stąd też w dużej mierze sukces tej książki i filmów. Obietnica spełnienia marzeń. To nadzieja na to, że każdej kobiecie może trafić się taki rarytas jak Grey. Odpowiednikiem w męskim świecie byłoby gdybyś był niesmiałym facetem, który czeka na to aż do jego drzwi zapuka piękna i inteligentna kobieta. To się nigdy nie stanie. Trzeba wyjść na przeciw swojemu szczęściu. Rozwijać się. Wyróżniać się. Być dumnym z tego co się robi w życiu.  To sprawi że osiagniesz szczęście sam ze sobą i będziesz mógł wtedy zaprosić atrakcyjną kobiete do swojego życia, i pójdzie Ci to łatwiej dlatego że Ty sam staniesz się atrakcyjnym, łakomym kąskiem dla niej. Piszę o tym w książce dla nastolatków ( a także dorosłych facetów ) : „Seks i Życie 13+” . Premiera tej książki już w niedzielę 1 kwietnia!  To podręcznik wychowania seksualnego i wychowania do życia w rodzinie, dla nastolatków ale i dorosłych mężczyzn. Wyjaśniamy wszelkie niedopowiedzenia edukacji seksualnej o jakie pytają młodzi ludzie! 🙂 Informacje na bieżąco na naszym Facebooku!

 

 

A zatem…

możecie przyłączyć się do hejtu na Greya, możecie dopchać portfele wytwórniom kinowym i wydawnictwom, a możecie też wyciągnąć z tego wszystkiego kilka wniosków i poprawić swoje relacje z płcią przeciwną. Tę decyzję pozostawiam Wam.

Zachęcam do komentowania tego artykułu – co Wam podoba się w Greyu, a co nie. Co jeszcze rozpala kobiecy umysły w tym fenomenie?

 

50 twarzy greya

Autor: fot.BullsPix

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *