Co zrobić, by nie patrzył na Ciebie tylko jako koleżankę?

Oto darmowy rozdział książki „Jak mieć szczęśliwe relacje z mężczyznami?”

DOTYKAJ GO!

Bardzo ważne jest rozwijanie dotyku miedzy Wami, obojetnie czy to pierwsza randka z nowym facetem, czy wobec kolegi w którym się podkochujesz a on widzi w Tobie tylko koleżankę. Trzeba to robić od początku już od pierwszego spotkania. Jeśli nie masz problemu z dotykiem innych, nawet tych których mało znasz, to jestes SENSUALNA a przez to bardziej atrakcyjna. Dotyk wzmacnia więź między Wami i zmienia relację koleżeńską w romantyczną.

Jeśli masz jakies traumy związane z dotykiem np. byłaś molestowana lub bita w dzieciństwie to oczywiście polecam Ci przeczytać moje rady jak oswajać się stopniowo z dotykiem innych, którzy przecież nie chcą Cię skrzywdzić, ale możesz potrzebować większej pomocy niż moja książka – czyli pracy nad sobą ze specjalistą psychologiem itp.

Jak rozwijać dotyk czyli bliskość fizyczną z mężczyzną?

Najpierw podanie ręki na przywitanie – o tym już pisałem wyżej, niech to będzie uścisk pewny i konkretny. Gesty powinny byś takie jak głaszczesz kota, czyli delikatnie ale tak żeby kot odczuł Twoja sympatię do niego.

Reka ma być pionowo do podłogi, to oznacza partnerstwo, równość. Jeśli podajesz reke wierzchem do podłogi to to jest uległość. Jeśli wierzchem dłoni to góry to narzucanie swojej władzy – tak często niestety podają swoję rękę mężczyźni, chcąc na siłę pokazać swoją dominację.

Gdy on całuje Cie w policzek na przywitanie albo Ty jego w policzek to możesz chwycić go na moment za twarz dłonią – czyli połóż ją na policzku, ewentualnie połóż ręką na jego włosach z boku lub z tyłu. On poczuje Twoją czułość i bliskość, to bardzo dla niego przyjemne.  

Gdy to już któreś spotkanie, albo w gronie znajomych, to na przywitanie zaskocz go, zakradając się od tyłu i zasłaniając mu oczy. (już nawet na drugim spotkaniu możesz to zrobić)

W trakcie rozmów, droczenia się możesz przybijać z nim piątki, żółwiki, dotknąć za ramię, połaskotać po boczkach, ogólnie szukać łaskotek na jego ciele, zmierzwić mu fryzurę. Możecie siłować się na ręce,  grać w łapki i inne zabawy z dzieciństwa.

Powiedz żeby dał dłoń i przyłóż swoją , być może ma większą ręke od Ciebie, lub inne części ciała np. biceps, udo itp. Te niby głupie zabawy oswajają was oboje z wzajemnym dotykiem.

Udajesz że robi Ci się słabo i potrzebujsz się na nim oprzeć, np. na jego ramieniu lub kładziesz głowe na jego klacie, albo nawet udajesz ze się przewracasz i on Cię łapie i wtedy mowisz w żartach że sprawdzałas czy można Ci zaufać.

Stój blisko niego w kolejce, w windzie itp.

Gdziekolwiek siadacie, nie siadaj do niego na wprost, tzn. twarzą w twarz. Siadaj pod katem prostym do niego , albo obok niego, najlepiej jak najbliżej, abyście mogli się dotknąć czasem niby przypadkiem. Siadanie na wprost kojarzy się z konfrontacją i ogranicza kontakt fizyczny miedzy Wami.

Gdy on chwyta Cie za ramie, udo, po prostu nie zabieraj jego reki jeśli nie pogłębia tego dotyku nachalnie.

Gdy pozujecie do zdjecia we dwójke na randce lub w gronie znajomych, to stan przy nim i połóż mu rekę na klacie, jakbyś niewinnie szukała tylko oparcia. Albo obejmij go w talii. Wszystko pod pretekstem zdjęcia prawda?

Połóż mu głowe na ramieniu gdy na coś czekacie, gdy jesteś zmęczona.

Oprzyj się dłońmi czy przedramionami na jego ramienu niby przyjacielsko

Może on ma jakiś tatuaż, znamię, bliznę to spytaj czy możesz tam dotknąć i dotykaj go w tym miejscu

Schowaj sie za nim niby przed jakimś zagrożeniem przytulajac sie do jego pleców, lub z przodu chowając się w jego ramionach

Faceci uwielbiaja dziewczyny które nie maja problemu z dotykiem, które są „sensualne”. Oznacza to zwykle że one lubią swoje ciało i będą czułe, i namiętne  w łóżku.

Szukaj kontaktu w tańcu, bo dotyk w tańcu jest usprawiedliwiony.

Moze on zna jakis taniec lub Ty i wówczas powiedz zeby Cie nauczył albo Ty jego i to jest świetny pretekst do dotyku.

Możesz znasz albo on zna jakiś zabier fizjoterapeutyczny, np. nastawianie pleców albo szybki masaż i to świetny pretekst do dotykania się. Na plaży oczywiście smarowanie się nawzajem kremem do opalania, ale nawet bez słońca możesz posmarować kremem dłonie, powiedzieć że masz za dużo i wsmarować w jego dłonie.

Daj mu coś do ust, np czekoladkę o którą poprosił na domówce, gumę do żucia, papierosa.

Na imprezie gdy ktoś Cie podrywa to powiedz mu zeby udawał na chwilę Twojego chłopaka , albo bez mówienia nawet go obejmij, złap za rekę, pocałuj go nawet w usta i powiedz mu ze przepraszasz, ale zrobiłaś to by inny facet się odwalił. Jemu może być bardzo z tym przyjemnie i zapamięta to.

Usiadź mu na kolanach (bo przecież nie ma miejsca, albo miejsce jest ale jesteś już na tyle smiała z nim) i obejmij go za szyje.

Stan zanim i przytul się do jego pleców

Stan przed nim plecami do niego i cofnij się na niego, czyli jakby wpasuj się pupą, biodrami i całą sobą w niego, on automatycznie powinien objąć Cię ramionami. To wszystko może odbywać się pod pretekstem tego że Ci zimno, albo stoicie na jakimś koncercie wydarzeniu oglądacie coś i nie ma gdzie usiąść i Ty tylko chciałaś się oprzeć na nim lekko.            

Drap go po rece, plecach, karku, włosach na karku przy okazji normalnych rozmów – tak jakbyś drapała kota, rozmawiająć z koleżanką.

Wskocz mu na plecy jesli dobrze sie czujecie ze soba na randce i czujesz ze on lubi takie spontaniczne rzeczy.

Stosuj push and pull znany Ci już z metod rozmawiania. Np. głaszcz go chwilę po karku, po włosach z tyu, ale potem powiedz: „juz Ci za dobrze jest” i przestań, niech zateskni za tym. W tańcu nie tul się do niego non stop, czasem go odepchnij i potańcz chwilę sama.

Jeśli masz jakąs historię typu: : „I wtedy ona go dotknęła o tak… to wtedy pokaż to na nim”

Jeśli on chwyta Cie za reke możesz spleść palce z jego palcami.

Naśladuj jego sylwetkę, ruchy, pozycje gdy stoi lub siedzi – dzięki temu on poczuje że jesteś mu blizsza – to wskazówka z roZdziału 2.9.

Jak stoicie blisko siebie przodem to przybliz swoje podbrzusze do niego , by oprzeć się o jego biodra swoimi. Faceci uwielbiają czuć Twoje biodra a nawet kość łonową , wtedy wydaje im się że tam bardzo blisko jest Twoja cipka (wybacz za wyrażenie, takiego używam w tej książce) i to jest dla nich podniecające, choć bezpośrednio mogą nie zdawać sobie z tego sprawy. Także w czasie krótkiego przytulenia na powitanie/pożegnanie przytul swoje biodra do jego. Zobacz jak na rysunku wyglad kobieta i mężczyzna, których nie łączy nic poza koleżeństwem:

(Źródło Tonya Reiman, „Uwodzicielska mowa ciała”, nienajgorsza książka, możesz przeczytać)

Podsumowujac – odwzajemniaj jego dotyk i inicjuj powoli dotykanie go, traktuj go jak kota którego przyjemnie jest dotykać i sama bądź jak kotka, która czasem lubi się ocierać o człowieka.  

Wiele dziewczyn boi się dotykać chłopaka od pierwszej randki, trudniej wtedy budowac bliskość, on nie zawsze jest na tyle odważny by samemu to robić. To że się dotykacie nie musi oznaczać że szybko pójdziecie do łóżka. Przez dotyk może się właśnie okazać, ze nie ma między wami chemii i przekonacie się o tym szybciej niż tylko rozmawiając przez 2 godziny bez żadnej bliskosci! Ile milionów randek było stratą czasu bo ludzie tylko rozmawiali, w ogóle się nie dotykając!

Jeszcze raz przypomne że idziesz na spotkanie by czuć się dobrze. Sposoby na dotyk jakie opisałem mogą być dla ciebie i dla niego bardzo przyjemne i po to właśnie sprawdzaj bliskość między Wami. Facet może być nawet zadowolony ze świetnej rozmowy z Tobą, ale poczuje że nie wie czy go kręcisz jeśli w ogóle się nie dotykaliscie. Wiem, że się wstydzisz, że nie wiesz czy możesz mu zaufać, ale idź z dotykiem do przodu malutkimi krokami centymetr po centymetrze, a będzie dla niego o wiele bardziej atrakcyjna.  

JAK SIĘ CAŁOWAĆ?

Z dotyku już blisko do pocałunku, który jest pewnym przełomem w każdej relacji. Najpierw pytanie kiedy sie z nim całować? Nie ma tu reguły. Oto jak możesz przyspieszyc pocałunkek, gdy pragniesz tego a on sie zastanawia i moze nie ma odwagi:

……

to był fragment rozdziału 10, z części 2 poradnika
„JAK MIEĆ SZCZĘŚLIWE RELACJE Z MĘŻCZYZNAMI?”

Czytaj więcej o poradniku tutaj:

https://damskomeska.pl/jak-miec-szczesliwe-relacje-z-mezczyznami-zakup/

A tutaj darmowe porady z tego poradnika:

Jak ogarnąć Łobuza:

https://damskomeska.pl/jak-miec-szczesliwe-relacje-z-mezczyznami-free1/

Jak atrakcyjnie rozmawiać z facetami:

https://damskomeska.pl/jak-miec-szczesliwe-relacje-z-mezczyznami-free2/

Jak sprawić by on robił to co chcesz:

https://damskomeska.pl/jak-miec-szczesliwe-relacje-z-mezczyznami-free3/

A tutaj darmowy poradnik dla kobiet o tym jak zrobić męzczyźnie świetny seks oralny : (aż 30 stron)

https://damskomeska.pl/jak-to-robic-ustami/

Pożytecznej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *