#Alternatywa0 – dlaczego Twoja wolność jest najważniejszą rzeczą w Twoim życiu?

#damskomeska

Dlaczego wolność jest tak ważna? Chodzi tu o wolność wyboru w życiu.

Jeśli potrafisz wybierać w sposób śmiały, bez wyrzutów sumienia i wybierać szczerze to czego naprawdę pragniesz (a nie to co np nie urazi innych) to będziesz szczęśliwym człowiekiem.

Czy idąc ulicą i widząć śliczną dziewczynę pomyslałeś „Chce ją poznać…” ale wstydziłeś się podejść i ona odeszła? Czy to jest wolność?

Czy widząc fajnego faceta, zamiast uśmiechać się do niego, czekałaś aż on sam Cię zauważy? Czy to jest wolność?

Czy chodząc codziennie do nudnej, schematycznej pracy marzyłeś/łaś o tym aby zarabiać na swojej pasji i mieć czas dla siebie kiedy tylko chcesz? Czy to jest wolność?

Czy tracisz czas na znajomych, z którymi spotykasz się tylko dlatego że wypada, albo żeby nie być samotnikiem? Czy to jest wolność?

Czy w każdej chwili zycia wybierasz to co chcesz robić czy to co musisz robić? Czy Twoje jedno, jedyne życie jest warte takiego marnowania Twoich marzeń? Czy to jest wolność…. ?

wolność, relacje, emocje, uczucia, flirt, podryw, seksualność, związki, seks, życie, milość, przyjaźń, rodzina, przyszłość, społeczność, randki, seks, fantazje, seks, mężczyzna, kobieta, sex, ludzie, spotkania, portal, wyobraźnia, uwodzenie, podrywanie, intymność

Portal damskomeska.pl na który trafiłeś pisze o wolności wyboru – o świadomym wybieraniu kobiety/mężczyzny, miłości, znajomych, pracy, swojej własnej szczęśliwej drogi życiowej.

Polub nas także na Facebooku: Damsko-Męska Alternatywa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *