PO POBRANIU PORADNIKA: DOTYK MIĘDZY WAMI

A tutaj możesz przeczytać co zrobić by on widział w Tobie kobietę która go kręci, a nie tylko koleżankę:

(fragment poradnika „Jak mieć szczęśliwe relacje z mężczyznami?”)

DOTYKAJ GO!

Bardzo ważne jest rozwijanie dotyku miedzy Wami, obojetnie czy to pierwsza randka z nowym facetem, czy wobec kolegi w którym się podkochujesz a on widzi w Tobie tylko koleżankę. Trzeba to robić od początku już od pierwszego spotkania. Jeśli nie masz problemu z dotykiem innych, nawet tych których mało znasz, to jestes SENSUALNA a przez to bardziej atrakcyjna. Dotyk wzmacnia więź między Wami i zmienia relację koleżeńską w romantyczną.

Jak rozwijać dotyk czyli bliskość fizyczną z mężczyzną?

Najpierw podanie ręki na przywitanie – o tym już pisałem wyżej, niech to będzie uścisk pewny i konkretny. Gesty powinny byś takie jak głaszczesz kota, czyli delikatnie ale tak żeby kot odczuł Twoja sympatię do niego.

Reka ma być pionowo do podłogi, to oznacza partnerstwo, równość. Jeśli podajesz reke wierzchem do podłogi to to jest uległość. Jeśli wierzchem dłoni to góry to narzucanie swojej władzy – tak często niestety podają swoję rękę mężczyźni, chcąc na siłę pokazać swoją dominację.

Gdy on całuje Cie w policzek na przywitanie albo Ty jego w policzek to możesz chwycić go na moment za twarz dłonią – czyli połóż ją na policzku, ewentualnie połóż ręką na jego włosach z boku lub z tyłu. On poczuje Twoją czułość i bliskość, to bardzo dla niego przyjemne.  

Gdy to już któreś spotkanie, albo w gronie znajomych, to na przywitanie zaskocz go, zakradając się od tyłu i zasłaniając mu oczy. (już nawet na drugim spotkaniu możesz to zrobić)

W trakcie rozmów, droczenia się możesz przybijać z nim piątki, żółwiki, dotknąć za ramię, połaskotać po boczkach, ogólnie szukać łaskotek na jego ciele, zmierzwić mu fryzurę. Możecie siłować się na ręce,  grać w łapki i inne zabawy z dzieciństwa.

Powiedz żeby dał dłoń i przyłóż swoją , być może ma większą ręke od Ciebie, lub inne części ciała np. biceps, udo itp. Te niby głupie zabawy oswajają was oboje z wzajemnym dotykiem.

Udajesz że robi Ci się słabo i potrzebujsz się na nim oprzeć, np. na jego ramieniu lub kładziesz głowe na jego klacie, albo nawet udajesz ze się przewracasz i on Cię łapie i wtedy mowisz w żartach że sprawdzałas czy można Ci zaufać.

Stój blisko niego w kolejce, w windzie itp.

Gdziekolwiek siadacie, nie siadaj do niego na wprost, tzn. twarzą w twarz. Siadaj pod katem prostym do niego , albo obok niego, najlepiej jak najbliżej, abyście mogli się dotknąć czasem niby przypadkiem. Siadanie na wprost kojarzy się z konfrontacją i ogranicza kontakt fizyczny miedzy Wami.

Gdy on chwyta Cie za ramie, udo, po prostu nie zabieraj jego reki jeśli nie pogłębia tego dotyku nachalnie.

Gdy pozujecie do zdjecia we dwójke na randce lub w gronie znajomych, to stan przy nim i połóż mu rekę na klacie, jakbyś niewinnie szukała tylko oparcia. Albo obejmij go w talii. Wszystko pod pretekstem zdjęcia prawda?

Połóż mu głowe na ramieniu gdy na coś czekacie, gdy jesteś zmęczona.

Oprzyj się dłońmi czy przedramionami na jego ramienu niby przyjacielsko

Może on ma jakiś tatuaż, znamię, bliznę to spytaj czy możesz tam dotknąć i dotykaj go w tym miejscu

Schowaj sie za nim niby przed jakimś zagrożeniem przytulajac sie do jego pleców, lub z przodu chowając się w jego ramionach

Faceci uwielbiaja dziewczyny które nie maja problemu z dotykiem, które są „sensualne”. Oznacza to zwykle że one lubią swoje ciało i będą czułe, i namiętne  w łóżku.

Szukaj kontaktu w tańcu, bo dotyk w tańcu jest usprawiedliwiony.

Moze on zna jakis taniec lub Ty i wówczas powiedz zeby Cie nauczył albo Ty jego i to jest świetny pretekst do dotyku.

Możesz znasz albo on zna jakiś zabier fizjoterapeutyczny, np. nastawianie pleców albo szybki masaż i to świetny pretekst do dotykania się. Na plaży oczywiście smarowanie się nawzajem kremem do opalania, ale nawet bez słońca możesz posmarować kremem dłonie, powiedzieć że masz za dużo i wsmarować w jego dłonie.

Daj mu coś do ust, np czekoladkę o którą poprosił na domówce, gumę do żucia, papierosa.

Na imprezie gdy ktoś Cie podrywa to powiedz mu zeby udawał na chwilę Twojego chłopaka , albo bez mówienia nawet go obejmij, złap za rekę, pocałuj go nawet w usta i powiedz mu ze przepraszasz, ale zrobiłaś to by inny facet się odwalił. Jemu może być bardzo z tym przyjemnie i zapamięta to.

Usiadź mu na kolanach (bo przecież nie ma miejsca, albo miejsce jest ale jesteś już na tyle smiała z nim) i obejmij go za szyje.

Stan zanim i przytul się do jego pleców

Stan przed nim plecami do niego i cofnij się na niego, czyli jakby wpasuj się pupą, biodrami i całą sobą w niego, on automatycznie powinien objąć Cię ramionami. To wszystko może odbywać się pod pretekstem tego że Ci zimno, albo stoicie na jakimś koncercie wydarzeniu oglądacie coś i nie ma gdzie usiąść i Ty tylko chciałaś się oprzeć na nim lekko.            

Drap go po rece, plecach, karku, włosach na karku przy okazji normalnych rozmów – tak jakbyś drapała kota, rozmawiająć z koleżanką.

Wskocz mu na plecy jesli dobrze sie czujecie ze soba na randce i czujesz ze on lubi takie spontaniczne rzeczy.

Stosuj push and pull znany Ci już z metod rozmawiania. Np. głaszcz go chwilę po karku, po włosach z tyu, ale potem powiedz: „juz Ci za dobrze jest” i przestań, niech zateskni za tym. W tańcu nie tul się do niego non stop, czasem go odepchnij i potańcz chwilę sama.

Jeśli masz jakąs historię typu: : „I wtedy ona go dotknęła o tak… to wtedy pokaż to na nim”

Jeśli on chwyta Cie za reke możesz spleść palce z jego palcami.

Naśladuj jego sylwetkę, ruchy, pozycje gdy stoi lub siedzi – dzięki temu on poczuje że jesteś mu blizsza – to wskazówka z roZdziału 2.9.

Jak stoicie blisko siebie przodem to przybliz swoje podbrzusze do niego , by oprzeć się o jego biodra swoimi. Faceci uwielbiają czuć Twoje biodra a nawet kość łonową , wtedy wydaje im się że tam bardzo blisko jest Twoja cipka (wybacz za wyrażenie, takiego używam w tej książce) i to jest dla nich podniecające, choć bezpośrednio mogą nie zdawać sobie z tego sprawy. Także w czasie krótkiego przytulenia na powitanie/pożegnanie przytul swoje biodra do jego. Zobacz jak na rysunku wyglad kobieta i mężczyzna, których nie łączy nic poza koleżeństwem:

(Źródło Tonya Reiman, „Uwodzicielska mowa ciała”, nienajgorsza książka, możesz przeczytać)

Podsumowujac – odwzajemniaj jego dotyk i inicjuj powoli dotykanie go, traktuj go jak kota którego przyjemnie jest dotykać i sama bądź jak kotka, która czasem lubi się ocierać o człowieka.  

Wiele dziewczyn boi się dotykać chłopaka od pierwszej randki, trudniej wtedy budowac bliskość, on nie zawsze jest na tyle odważny by samemu to robić. To że się dotykacie nie musi oznaczać że szybko pójdziecie do łóżka. Przez dotyk może się właśnie okazać, ze nie ma między wami chemii i przekonacie się o tym szybciej niż tylko rozmawiając przez 2 godziny bez żadnej bliskosci! Ile milionów randek było stratą czasu bo ludzie tylko rozmawiali, w ogóle się nie dotykając!

Jeszcze raz przypomne że idziesz na spotkanie by czuć się dobrze. Sposoby na dotyk jakie opisałem mogą być dla ciebie i dla niego bardzo przyjemne i po to właśnie sprawdzaj bliskość między Wami. Facet może być nawet zadowolony ze świetnej rozmowy z Tobą, ale poczuje że nie wie czy go kręcisz jeśli w ogóle się nie dotykaliscie. Wiem, że się wstydzisz, że nie wiesz czy możesz mu zaufać, ale idź z dotykiem do przodu malutkimi krokami centymetr po centymetrze, a będzie dla niego o wiele bardziej atrakcyjna.  

JAK SIĘ CAŁOWAĆ?

Z dotyku już blisko do pocałunku, który jest pewnym przełomem w każdej relacji. Najpierw pytanie kiedy sie z nim całować? Nie ma tu reguły. Oto jak możesz przyspieszyc pocałunkek, gdy pragniesz tego a on sie zastanawia i moze nie ma odwagi:

……

to był fragment rozdziału 10, z części 2 poradnika
„JAK MIEĆ SZCZĘŚLIWE RELACJE Z MĘŻCZYZNAMI?”
Na maila otrzymałaś już instrukcje jak zrobić mu dobrze ustami, w kolejnych dniach otrzymasz kolejne porady z tego poradnika.


👉 Jeśli chcesz poznać cały poradnik to sprawdź poniżej co zawiera:

👉 Jak zdobyć świetnego faceta, nawet jak nie jesteś jego ideałem?
👉 Czego pragną faceci w relacji? Co ich przyciąga tak naprawdę?
👉 Jak postępować z facetem, by robił to czego oczekujesz?


Poradnik składa się z 3 części:


CZĘŚĆ 1: Jak stać się bardziej atrakcyjną niezależnie od tego jak wyglądasz?
👉 Jak być bardziej kobiecą i czuć się z tym dobrze?
👉 Jak nauczyc się se-xappealu bez względu na to jaka jesteś teraz nieśmiała, lub skromna?
👉Dlaczego zabiegi estetyczne mogą być wielką zmianą mentalną dla Ciebie bez względu na to co o nich myślisz teraz?
👉 Dlaczego nie musisz być pewna siebie, by być atrakcyjna?
👉20 kobiecych zachowań, które odstraszają mężczyzn
👉 Jakie szkodliwe przekonania przeszkadzają Ci w relacjach z facetami?
i wiele więcej… (poniżej pełny spis treści)


CZĘŚĆ 2: Jak poznać fajnego faceta i wejść z nim w związek?
👉 30 sposobów zwrócenia jego uwagi w każdym miejscu
👉 30 oznak, że mu się podobasz i co z tym zrobić?
👉 Jak zwrócić jego uwagę na Instagramie lub Tinderze?
👉 Jak z nim skutecznie flirtować?
👉 Jak dokładnie zachowywać się na randce/spotkaniu krok po kroku… (fragment rozdziału o dotyku, który przeczytałaś powyżej)
👉Dlaczego nie ważne jest kiedy z nim pojdziesz do łóżka, tylko jak się zachowasz po se*sie?
👉 Jak usidlić łobuza w ciągu kilku miesiecy grając jego „bronią”?
👉 Jak skutecznie wznowić kontakt gdy on przestał się odzywać?
👉 Aż 30 stron instrukcji jak zrobić mu dobrze ustami i być świetną w łóżku
i wiele więcej… (poniżej pełny spis treści)


CZĘŚĆ 3: Jak postępować w związku z facetem?
👉 Jak otrzymać od niego to, czego pragniesz?
👉Jak prawidłowo zareagować, gdy on ogląda się za innymi dziewczynami?
👉 Jak radzić sobie z zazdrością?
👉 Jak skutecznie rozwiązywać kłótnie?
👉 Dlaczego, gdy on traci zainteresowanie, nie powinnaś za nim gonić?
👉 Dlaczego by odzyskać byłego, powinnaś najpierw zerwać z nim kontakt?
👉Jak sprawić by powiedział, że Cię kocha i chciał ślubu/związku na całe życie?
i wiele więcej… (poniżej pełny spis treści)Poniżej dostępne są 4 opcje zakupu: 👇
Możesz kupić cały poradnik najkorzystniej za 99,- lub tylko jedną z jego części za 39,-


PEŁNY PORADNIK (3 CZĘŚCI) NAJTANIEJ!

99, –

NAJBARDZIEJ OPŁACALNA OPCJA !

(99 zł zamiast 117zł !)


CZĘŚĆ 1: Jak stać się bardziej atrakcyjną niezależnie od tego jak wyglądasz?

39, –


CZĘŚĆ 2: Jak poznać fajnego faceta i wejść z nim w związek?

39, –


CZĘŚĆ 3: Jak postępować w związku z facetem?

39, –


Pamiętaj, że możesz wydać te pieniądze w kilka sekund na byle co, a możesz też zmienić swoje życie na lepsze inwestując w poradnik taki jak ten. Słuchanie porad na filmikach w social mediach (nawet moich) to tylko wycinek całej wiedzy, która zawarta jest w książkach. Książka jest zawsze efektem wielu lat obserwacji i wniosków. Pożytecznej lektury !


5% z każdego egzemplarza poradnika, przekazuję na fundację „Mam marzenie”, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Dziekuję Wam 🙂


Oto pełny spis treści całego Poradnika „Jak mieć szczęśliwe relacje z mężczyznami?”:

CZĘŚĆ 1 JAK BYĆ BARDZIEJ ATRAKCYJNĄ?
Wstęp

 1. Co myślę ogólnie o mężczyznach – przekonania
 2. Jak być atrakcyjną kobietą?
  2.1 Wygląd i kobiece zachowanie
  2.2 Poczucie własnej wartości
  2.3 Bycie pozytywną osobą – radzenie sobie z problemami
  2.4 Pewność siebie
  2.5. Dama – Dzi*ka – Gospodyni – Kumpela – Dziewczynka
  2.6 Porównywanie sie z innymi dziewczynami
  2.7 Nie przejmowanie sie opinią innych
  2.8 Poczucie humoru i dystans do siebie
  2.9 Bycie lubianą przez ludzi ale asertywną
  2.10 Miej swoje pasje, miej o czym opowiadać
  2.11 Dążenie do czegoś w życiu, realizacja swoich celów
  2.12 Samodzielność, zaradność życiowa
  2.13 Podsumowanie
 3. Czego nie robić? Jakich kobiet nie chcą faceci?
 4. Nieśmiałość

CZĘŚĆ 2 JAK POZNAĆ FAJNEGO FACETA I WEJŚĆ Z NIM W ZWIĄZEK?

 1. Kogo w ogóle szukam i po co?
 2. Gdzie poznać i jak nawiązać kontakt z facetem?
 3. Jak poznać że mu się podobam?
 4. Jak z nim rozmawiać i pisać?
 5. Poznawanie sie online: tinder oraz instagram
 6. Jak chodzić na randki (fragment rozdziału o dotyku, który przeczytałaś powyżej)
 7. Czy i kiedy iść z nim do łóżka?
 8. Se*sualna przeszłość – moja i jego
 9. Se*s – jak byc dobrą w łóżku?
 10. Co zaraz po se*sie?
 11. Relacje typu fwb/se*sfriend
 12. Dlaczego on nie odpisuje/przestał się odzywać/nie chce mnie?
 13. W kogo inwestuję swój czas?
 14. Nie porównuję go z moim eks!

CZĘŚĆ 3 JAK PROWADZIĆ RELACJĘ DALEJ BY MIEĆ SZCZEŚLIWY ZWIĄZEK?

 1. Jak prowadzić relacje dalej
  19.1. 3-miesięczny romans
  19.2 Nie rzucam się na niego od samego początku
  19.3 Flirtuje z nim ciągle tak samo
  19.4 Gram jego bronią!
  19.5 Daję mu swobodę i wolność
  19.6 Skoro mnie chce to mogę być spokojna
  19.7 Po co mi związek?
  19.8 Czego on oczekuje od związku
  19.9 Poznaję jego przeszłość
  19.10 Stawiam swoje granice i jestem konsekwentna
  19.11 Jak rozmawiać w zwiazku? Skuteczne komunikacja
  19.12 Kłótnie, konflikty w relacji, co robić?
  19.13 Se*s w relacji
  19.14 Zazdrość – dlaczego jest zła?
  19.15 Robienie ciekawych rzeczy razem
  19.16 Nie matkuję mu
  19.17 Pieniadze w zwiazku
  19.18 Relacje z przyjaciółmi i rodziną
  19.19 Czy on staje sie lepszy dzieki mnie i ja dzięki niemu?
  19.20 Czekanie na słowa kocham cię
  19.21 Jak zatrzymac faceta który traci zainteresowanie?
  19.22 Jak utrzymać związek na lata?
 2. Dokąd prowadzi ten zwiazek
  20.1 Jak on mnie traktuje?
  20.2 Jak ja się czuje w relacji z nim?
  20.3 Jak wygląda nasza relacja?
  20.4 Toksyczne relacje
  20.5 Czy on mnie w ogóle kocha?
  20.6 Czy ja go kocham? Czy to jest to?
  20.7 Związek na całe życie
  20.8 Czy chce być z nim na zawsze?
  20.9 Jak sprawić by on chciał już na zawsze?
 3. Zdradził mnie, co robić
 4. Zdradziłam go lub chcę to zrobić
 5. Jak odejść, jak zakończyć relację?
 6. Gdy on chce odejść
 7. Jak odzyskać byłego
 8. On chce wrócić czy się zgodzić
 9. Wpadłam we friendzone co robić?
 10. Zakończenie
 11. Kontakt – konsultacje indywidualne

O Autorze:

Nazywam się Maciej Nowak (macieju_macieju na tiktok i youtube). Od ponad 10 lat badam relacje damsko-męskie. Pomagam kobietom i mężczyznom w różnym wieku. Swoją wiedzę testowałem i uzupełniałem przez wiele lat.

Ale zamiast czytać o mnie, po prostu sprawdź czy pomoże Ci mój darmowy poradnik, który możesz pobrać na tej stronie za darmo, na swój adres mailowy lub kupując po prostu pełną wersję książki lub jedną z jej części za jedyne 39 zł.

Znam wszystkie istniejące publikacje w obszarze relacji damsko-męskich dostępne w Polsce, ale w każdej z w nich brakowało mi podejscia całościowego, kompleksowego do tematu relacji z mężczyznami. Postanowiłem zebrać całą wiedzę w jednym poradniku „Jak mieć szczęśliwe relacje z mężczyznami?”, w dodatku dostępnym online, co oznacza że będzie on w przyszłości stale aktualizowany o nowe porady dla Ciebie.

Po prostu czytaj i sprawdź czy działa. Życzę Ci odwagi we wdrażaniu tej wiedzy do swojego życia!

Maciej Nowak, autor, twórca projektu „DamskoMeska.pl”


PEŁNY PORADNIK (3 CZĘŚCI) NAJTANIEJ!

99, –

NAJBARDZIEJ OPŁACALNA OPCJA !

(99 zł zamiast 117zł !)


CZĘŚĆ 1: Jak stać się bardziej atrakcyjną niezależnie od tego jak wyglądasz?

39, –


CZĘŚĆ 2: Jak poznać fajnego faceta i wejść z nim w związek?

39, –


CZĘŚĆ 3: Jak postępować w związku z facetem?

39, –