Tu Maciej N, damskomeska.pl.  Dzisiaj 15 pytań, które kobiety chciałyby zadać mężczyznom, ale się wstydzą. Nie odpowiadamy za tresć pytań, zostały one wybrane z ankiety. 

Tekst powstał na podstawie artykułu do którego link na końcu tego wpisu.

 

1. Jak często on chce uprawiać seks?

Różnie, każdy facet ma też swoje zajęcia i zmartwienia, wcale nie ma ochoty non stop.

2. Czy on lubi pieścić moją łechtaczkę?

Różnie, faceci lubią pieścić łechatczkę nie dla samego jej wygladu tylko dlatego, że lubią sprawiać przyjemność swojej kobiecie

3. Czy on widzi mój gruby brzuch?

Widzi, ale niekoniecznie mu to przeszkadza. To zależy od faceta.

4. Czy on się we mnie zakocha?

To czy się w Tobie zakocha zależy od Twojego rodzaju kobiecości. Faceci zakochują sie w takich cechach jak bycie słodką, spontaniczność, bycie małą dziewczynką, ale też w takich cechach jak bycie zdecydowaną, odważną przebojową. Dobry seks jest ważny na początku, ale potem na równi z nim idzie charakter.

5. Czy rozmiar piersi ma znaczenie?

To tak jak z grubym brzuchem u faceta. Może Ci to nie przeszkadzać, bo facet ma inne zalety i atuty. Tak samo faceci traktują Twoje piersi. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza to można powiększyć piersi i nie oglądać się na hejty ze strony innych. to Ty masz czuć się szczęśliwa. Mężczyźni lubią kobiety nie przejmujące się opinią innych, niezależne. Tak samo facet może wziąc się za siebie i zrzucić brzuch.

6. Czy on lubi mój smak?

Jeśli tylko dbasz o higienę to lubi.

7.Czy seks z dziewicą go przeraża?

 Jednych facetów podnieca, inni się boją. To wynika z niewiedzy i przekonania że zrobi się jej coś złego – czyli z niedojrzałości mężczyzny.

8. Czy jestem dobra w łóżku?

To czy jesteś dobra zależy od tego czy jest aktywna. Nie tylko ruchami, ale i wzdychaniem, mimiką twarzy, mówieniem. Im bardziej przeżywasz seks i to pokazujesz, tym jesteś lepsza w łóżku.

9. Czy on uprawia seks, czy kocha się ze mną?

To zalezy jakie plany ma facet wobec Ciebie. Jeśli chcesz by się z Tobą kochał, to zadbaj nie tylko o dobry seks (patrz punkt 8) ale i o to co pokazujesz mu poza łóżkiem (patrz punkt 4)

10. Co mam włożyć do łóżka?

Różne są męskie preferencje, jedni lubią klasykę czyli szpilki , goresty, pończochy, a inni dziewczęce spodenki i koszulki z odsłoniętym brzuchem. Równie podniecajace jak przebieranki jest zaskoczyć dziewczynę gdy w kuchni w piżamie robi herbatę.

11.Co robimy źle w łóżku?

Bądźcie aktywne (patrz punkt 8). Nie przejmujcie się np techniką wykonywanie np. seksu oralnego. Dobry seks oralny zrobicie gdy będziecie zangażowane tym by zrobić mu dobrze. A reszta to rozmowa z partnerem i wzajemne wskazówki.

12. Jak on się czuje w czasie orgazmu?

Uderzenie ciepła, przyjemne skurcze, podniecenie że robi to w Tobie/na Tobie/przy Tobie, że wyrzuca z siebie całą męską energię i robi to z Tobą/dla Ciebie/by Ci pokazać że on tu rządzi/on Cię ogarnia/jesteś jego (choćby tylko w seksie). Takie uczucia pochodzą z biologi – on chce być Panem sytuacji, a Ty chcesz być uległa, jeśli czujesz że on daje Ci bezpieczeństwo.

13. Jeśli mam okres to nici z seksu?

Seks w okresie jak najbardziej. Części mężczyzn krew na penisie nie przeszkadza, a spośród tych którym to przeszkadza wielu ma po prostu wpojone złe przekonania że to coś złego.

14. Jakie dźwięki są najfajniejsze?

Wzdychanie, krzyczenie, piszczenie jak mysz, mówienie żeby robił to dalej, nie przestawał itp. Skrzypiące łóżko też może być okej, bo świadczy o tym że nie oszczędzacie sił.

15. Czy udawać orgazm?

Nie udawaj nigdy. Jesli spyta czy doszłać to nie kłam. Powiedz, że nie miałaś i tyle, bez emocji. Jeśli mimo braku orgazmu było super to powiedz że bylo super. Czyli szczerość. Powiedz mu co ma Ci dokładnie zrobić żebyś doszła (o ile wiesz). Możesz mu podrzucić książkę, np tę: Od Chłopaka Do Mężczyzny

 

 

To już koniec, mam nadzieję że wyciągnąłes/łaś z tego wartość dla siebie. Jak widzisz nie ma co się spinać nad tego typu obawami. 

Jeśli masz własne pytania to zadaj je na zamkniętej grupie: Zapytaj O Seks – Edukacja

pozdrowienia

Maciej N. – DamskoMeska.pl

 

Pytania od kobiet zebrał portal kobieta.wp.pl:

https://kobieta.wp.pl/15-najtrudniejszych-pytan-o-seks-5983072139059841g

 

Maciej N., damskomeska.pl  <- kliknij i napisz do mnie na priv w sprawach damsko-męskich

 

Kanał tylko dla Mężczyzn na Youtube – Męska Edukacja, kliknij:

 

Tylko dla facetów – pobierz poradnik:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *